Genel

Erotizm içeren Netflix dizileri hangileri?

Hemen hemen artık herkesin hayatında olan Netflix, televizyon ile aynı işlevi görüyor bir nebze ancak sansür olmadan, istediğin zaman istediğin diziyi, istediğin bölümü, sezonu, sahneyi izleyebildiğin bir platform olmasıyla çok daha cazip gelmektedir. Hatta Netflix öyle bir hale geldi ki artık, bağımlılık derecesinde izlettiriyor kendini. O kadar çok dizi ve film seçeneği var ki ve hepsi birbirinden o kadar kaliteli ki doğru seçim yapabilmek bile düşündürüyor insanı. Her kategoride dizi içermesi, içerdiği dizilerin her birinin farklı farklı içerikleri olması da insanların izlemesini sağlayan noktalardan birisi. Konuyu daha da dağıtmadan işte sizlere erotik sahneleri ile kendine bağlayan dizi ve filmler…

What If

2019 yapımlı olan What If, baş rolünde Renee Zellweger’in oynadığı bir dizidir. Ana karakter olan Anne, idealist bir bilim insanı olarak tıbbi teknoloji startup düzenlemeleri için çaresiz bir şekilde kendine kaynak aramaktadır. Bu arayış sırasında esrarengiz, gizemli bir yatırımcı ile korkunç denilecek seviyede bir anlaşma yapmakta ve bu anlaşma sonucunda ortaya çıkan sonuçlar, dizinin ana fikrini meydana getiriyor. Hikayesi oldukça sürükleyici olması yanı sıra sahip olduğu erotik sahneler ile de adından çok sık bahsettiriyor.

Sex Education

2019 yapımlı olan Sex Education, adından da anlaşılacağı üzere Seks Eğitimi ile alakalı. Annesi seks terapistliği yapan ve herkes tarafından tanınan bir kadın olan Otis Milburn, ergenlik dönemlerinde, lise çağında ve gayet asosyal bir çocuktur. Okuldakilere annesinden edindiği bilgiler doğrultusunda cinsellik hakkında bilgiler veriyor ve böylelikle popülerliğini arttırıyor. Bununla birlikte okulun kötü kızı olan Maeve ile olaylar sebebiyle yakınlaşıyor ve ikisi birlikte gizli seks terapi kliniği kuruyorlar. Bu klinik herhangi bir yerde olabiliyor ve Otis, arkadaşlarının problemlerine çözüm getiriyor. Bütün bunlar sırasında lgbt+ bireylerin de gördüğü dışlanma, zorbalıklar gibi konular da başarılı bir düzenleme ile verilmektedir.

Bitter Daisies

Dizilerin kralı olan İspanya yapımı olan bu dizi, küçük bir kasabada geçmektedir. Herkesin birbirini tanıdığı bu kasabada küçük bir kız kayboluyor ve bu konu üzerinde soruşturma yürütülüyor. Soruşturma görevlisi olan Rosa Vargas, kasabada işlenmiş olan başka bir kadın cinayetini ortaya çıkarıyor ve dizi bundan ibaret tamamen. Dizi en çok erotik sahneleri ile konuşulmaktadır.

Seksi Kızlar Aranıyor

2017 yapımlı bir film olan Seksi Kızlar Aranıyor, Rashida Jones yapımlı olan bir filmdir. Ödül almış olan bu film, belgesel dizi niteliğindedir ve porno endüstrisinin uğramış olduğu istismarı, istismar edilen kadınların hayatlarını çarpıcı yönleriyle gözler önüne seriyor.

Easy

2016-2019 seneleri arasında yayınlanan Easy, birçok yıldızı bir arada toplamasıyla adından çok söz ettirmiş olan bir dizidir. Şikago’da yaşayan tüm bu insanlar, içinde bulunduğumuz bu dönemin cinsellik, aşk, teknoloji, kültür gibi kavramlarını inceliyor ve sorguluyor. Modern zamanın ilişkilerini de aynı şekilde analiz ederek izleyicilere güzel bir dizi keyfi sunuyor.

Masters of Sex

Dr. William Master, başarılı bir jinekologdur ve uzun zamandır üzerinde çalışmalar yürüttüğü akademik araştırması adına seks sürecini araştırmaktadır. Seks sürecinde kadınlarda ve erkeklerde ortaya çıkan psikolojik ve fiziksel tepkileri araştırmak için süreç başlatır. Ancak hayatına giren yeni bir sekreter ile çok farklı boyutlarda devam eder. İçinde bulunulan dönemde seks üzerine konuşulması bile pek mümkün değildir ve bu zorlukların aşılabilmesi adına çok zorluğa göğüs germeye çalışmaktadır.

Sense 8

Telepati ile birbiri arasında iletişime geçebilen 8 kişinin hikayesini anlatan Sense 8, iş kadını, eş cinsel yıldız, aktivist, polis memuru, iş kadını derken bolca farklı karakterlerden bahsetmektedir. LGBTİ dostu olan dizi, ayrıca içerisinde barındırdığı cinsel kimlik temsili olarak seks sahneleri ile cesaretini de ortaya koyuyor.

Shameless

Chicago’da varoş bir semtte yaşayan bir ailenin hikayesidir bu. Altı çocuk babası olan Frank, sahtekar ve alkolik bir babadır. Evin en büyüğü olan Fiona ise çok fazla fedakarlıklarla ailesini bir arada tutmaya çalışmaktadır. Cinsellik, eş cinsellik, alkol, uyuşturucu gibi konuları baz alan ve bunlar etrafında dönen bir dizidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu