Sağlık

Libidosu Yüksek Burçları Anlatan 5 Seks İçerikli Sözcükten Hangisi Sana Ait?

   Yıkılması zor olan tabulardan birisi de “Seks!” Aslında nefes almak, yemek yemek, bir şeyler içmek gibi bir ihtiyaç seks de. Ancak garip bir şekilde çok fazla abartılıyor ve konusu her geldiğinde ya konuşulmaktan çekiniliyor ya da üstü bir şekilde kapatılmaya çalışılıyor. Sanki bir yanlıştan söz ediliyor nidaları veriyorlar ancak durum öyle değil. Bu da doğanın bir kanunu. Hatta şöyle ki sağlık ile ilgili bir konu üzerine konuşmak ve tartışmak ile seks üzerine konuşup tartışmak arasındaki fark ne? Neden mide küçültme operasyonu geçiren birisi gözlerini kaçırmıyor da erken boşalma sorunu olan birisi gözlerini kaçırıyor? Bunlar derin ve girilince çıkılamayan konular. Şimdi gelelim 5 seks temalı sözcüğe. Bu sözcükler burçları çok iyi yansıtan bazı sözcükler. Ama hangi burçları?

Spanish Fly

   Dünya üzerinde seks üzerine en çok bilinen ve afrodiziyak etkisi en iyi bilinen, en etkili olduğu kullanan herkes tarafından bilinen Spanish Fly, yeşil renkli bir böcektir aslında. Bu böcek, kurutuluyor ve toz hale getiriliyor. Ardından alkolle karıştırılarak idrar yollarının oldukça hassas bir hale gelmesi sağlanıyor. Bu da cinsel yönden uyarılmaya neden oluyor ve erkeklerin ereksiyon sürelerinin uzamasını, kadınların ise cinsel isteğinin artmasını sağlıyor. Sınırları aşmadan, çok aşırıya kaçmadan hazzın doruklarına ulaşmayı ve orada kamp kurmayı sağlıyor. Bu özelliklerin her biri keyfine çok düşkün olan Boğaların ta kendisi!

Chocalate Seks

   Chocalate Seks, yani fetişler, fanteziler, olmayan sınırların aşılması! Akıllara gelebilecek her türlü oyun bu seks türünün içinde yer alıyor. Çılgınlık seven, seks oyuncaklarına, kırbaçlara başvurarak yapılan sekslerdir. Sahnede tabi ki Akrepler var! Çünkü sınır tanımayan, her zaman daha sertini daha hızlısını isteyen Akrepler! Uçlarda dolaşmak, sınırları ortadan kaldıran ve tutkulu bir bomba gibi ortalarda dolaşırlar. Hafif loşlukta şehvet kokulu odalarda bulabilirsiniz kendinizi onlarla. Duygunun seks ile en iyi bütünleşmesidir Akrep ile seks yapmak. Duygu dolu, karşılıklı haz içinde geçecek bir cinsel ilişki arıyorsanız eğer doğru adres bir Akrep burcu olacaktır.

Tryseksual

    Merakına asla karşı koymayan, gördükleri, duydukları her şeyi en az bir kere denemek isteyen Yay burcu insanları kadar istekli olabilir misiniz? Her konuda olduğu gibi cinsellikte de üstün cesaret gösterip her türlü şeye açık olmak… Eğer böyleyseniz gerçek şu ki bir tryseksualsiniz. Çünkü sizler hevesini kaybetmeyen, her şeyi, her detayı keşfetmek isteyen, girişken bir kişiliksiniz.

Femdom

    Female Domination kısaltması olan Femdom, kadının hakim olduğu bir seks demektir. Kadın erkek eşitliği denilen şey bu kavram altında bulunmuyor. Koç kadını, tam bir Femdom kişilik. Baskın yapıda olup seksi yöneten taraftır bu kişiler. Cinsellikte coşkuyu en üst düzeyde tutacak, farklı fanteziler deneyecek ve iki tarafından kendinden geçmesini sağlayacak kişilerdir. Baskın karakterli yapıyı sekse çok güzel, göze batmadan, her iki tarafı da uçuracak düzeyde yapan kişilerdir bunlar.

Pasties

   Çıplaklık ya da hafif erotizm sever olarak bilinen Pasties kavramı, doğallıktan, sadelikten, sıradanlıktan yanadır ve üstündekileri hafif hafif çıkarıp bir yere düzgünce koyabilecek kişilerdir. Ancak bu kişiler ne kadar sade, herkes yaptığı gibi, normal bir şekilde seks yapıyor olsa da Aslan burcu kadını, pasties adı verilen göğüs bandını en sonuna kadar kullanabilecek bir buçtur. Aslan burcu ile zevki doruklarında yaşayacak ama bunu çok yorulmadan, sevişerek, doyarak yapacaksınız.


Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 16:21

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu